ללמוד ציור גרפי באינטרנט – שיעורי איור אונליין עם מורים פרטיים

רוצים ללמוד לצייר לאייר גרפיקות במחשב? יש לכם חלום ללמוד לצייר ואתם רוצים לפתח אותו? אין לכם זמן ללכת לבתי ספר לגרפיקה או למכללות  לעיצוב ורוצים ללמוד לצייר? אנחנו בכתבה הבאה ניתן לכם אינספור טיפים איך אפשר ללמוד לצייר דרך האינטרנט עם מורים פרטיים לגרפיקה ועיצוב. בשיעורים תוכלו לראות סרטונים מדהימים שהכנו במיוחד עבורכם המוסברים בשפה העברית כדי לגלות לכם מה תוכנת אילוסטרייטור יכולה לעשות בעולם העיצוב הגרפי.

איך לומדים לצייר אונליין עם מורים פרטיים לעיצוב גרפי

למידה אונליין מתבצעת דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לצפות במסך שלכם בזמן ההסבר של תוכנת אילוסטרייטור. במהלך השיעור  תקבלו אינספור הסברים שונים על עולם הגרפיקה ולאחר מכן תצטרכו לתרגל את החומר אחד על אחד מול המורה. המורה יושב אתכם בשיעור בצורה פרטית ומזיז לכם את העכבר תוך הסברים מעמיקים על יכולות תוכנת אילוסטרייטור למידה אישית ופרטית ידועה כהדרכה האיכותית ביותר כי כל תשומת הלב אתם מקבלים בשיעור ולא צריכים לחלוק את זה עם תלמידים אחרים. במידה ויש לו נושא בשיעור שהוא לא ברור המורה יחזור אתכם שוב על החומר עד שתבינו את החומר במלואו. השיחה מתבצעת בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת דרך המחשב או בצורה טלפונית. תוכלו לראות בקישור הבא שיעורי הסבר רחבים על איך סטודנטים לומדים מהבית את התחום וליצור קשר אם בית הספר.

יכולות תוכנת אילוסטרייטור בציורים דיגיטליים

לכל אורך לימודים תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לחזור על החומר בצורה טובה התרגילים יאפשרו לכם לפתח את יכולות הציור ולגרום לכם לפתח סגנונות ציור אישיים שלכם כיום בעולם הציור יש אינספור סגנונות וכל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא רוצה כדי לפתח לו סגנון ייחודי. תוכנת אילוסטרייטור מלאה כלים לעיבוד גרפי להכנת ציורים דיגיטליים באמצעות התוכנה אפשר לקמר קווים ולהביא אותם למצב של דמויות. באמצעות התוכנה אפשר לבצע הצללות בקימורים תוך מתן דגש להנפשה ביצירת הדמות. במהלך הלימודים תקבלו תרגילים מפתחי חשיבה כדי לפתח לכם את מיומנות הציור וסגנונות המקובלים בטרנדים היום. הלימודים הם לא רק ציור דיגיטלי של דמויות ויש התרכזות מעמיקה גם בסגנון איור וציור לעסקים. הסוד בתחום זה הוא התרגול ככל שמתרגלים תוכלו להגיע למקומות מאוד גבוהים וזה לא משנה אם יש לכם ניסיון בציור או לא כל אחד יכול ללמוד לצייר בתוכנות מחשב.

העבודות שאפשר לעשות בציור מהבית – ליצור הכנסה פסיבית דרך האינטרנט

לבוגרי הקורס יש היצע מאוד גדול בשוק העבודה היות וכיום מעצבים גרפיים עובדים בשיתוף פעולה עם ציירים. שיתוף הפעולה מתבטא בעיצוב והכנת לוגואים בציור ועוד. למי שרוצה לקחת את התחום הזה צעד אחד קדימה יוכל לפתוח לו אתר למכירות אונליין בו יציג את כל הציורים למכירה אונליין לכל דורש. התחום הוא מאוד מבוקש כיום גם מכיוון האנימציה נוכל לראות שיש אינספור ציירים שעובדים ומכינים אנימציות וקטוריות שנעשו בתוכנת אילוסטרייטור ומשמשות למשחקי מחשב שונים. בשיעורים כאן תוכלו לראות דוגמאות וטיפים שמתרחשים בקורס איור ולקבל אינדיקציה מה אתם הולכים ללמוד.