לימודי תוכנת פוטושופ אונליין במחשב דרך האינטרנט עם מורים פרטיים מהבית

רוצים ללמוד איך לעצב גרפיקה ממוחשבת בתוכנת פוטושופ? אין לכם זמן ללכת ללמוד את פוטושופ בצורה מסודרת ומחפשים ללמוד דרך האינטרנט את פוטושופ אונליין? בכתבה הכנו לכם סרטונים מדהימים ושיעורי הסבר ביוטיוב איך לומדים את פוטושופ אונליין מהבית דרך האינטרנט. בשיעורים מצורפים הסברנו לכם בשפה העברית ובצורה הכי פשוטה שיכולה להיות איך אפשר לחשוב בצורה יצירתית עם תוכנת פוטושופ. תוכנת פוטושופ מבית חברת אדובי היא תוכנה מניפולטיבית מאוד שמאפשרת למעצבים גרפיים וגרפיקאים לעשות כל מה שאפשר כדי לקדם עסקים דרך פרסומות ובאנרים ברשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם. תוכלו ללמוד את פוטושופ בשיטת לימודים אונליין באינטרנט בצורה פרטית ואישית במתכונת של שיעורים פרטיים עם מורים בגרפיקה מעבר לקו בהחלט שיטה מומלצת שתאפשר לכם להגיע למקומות גבוהים בעולם העיצוב הגרפי

איך לומדים פוטושופ דרך המחשב באמצעות האינטרנט אונליין

לימודי תוכנת הפוטושופ דרך האינטרנט אונליין מתבצעים דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה לצפות במסך שלכם. אם לדוגמה יש לך  תוכנת הפוטושופ המורה יוכל לראות את כל הכלים של התוכנה ולהסביר לך צעד אחר צעד תוך הזזה של העכבר והסברים על עולם הפוטושופ. השיחה מתבצעת בין הסטודנט למורה דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לכם לקבל שיעור פרטי דרך המחשב אחד על אחד. שיטה זו מוצלחת ומאפשרת לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית ולקבל את כל תשומת הלב שהטכנולוגיה מאפשרת. במהלך השיעורים אם יש נושא מסוים שהוא לא ברור המורה שלכם יחזור שוב על הנושא עד שתבינו את החומר במלאו. במהלך השיעור תוכלו לקבל תרגול כדי לראות שאתם באמת מבינים את החומר בצורה מלאה. בקישור הבא תוכלו לראות איך סטודנטים לומדים מהבית דרך מכללה מומלצת ללימודי עיצוב גרפי אונליין בקישור תוכלו לראות אינספור אפקטים וטיפים מקצועיים על עולם עיצוב תמונות וגרפיקה ממוחשבת יחדיו.

מה לומדים בפוטושופ

בתוכנת הפוטושופ תלמדו קודם כל איך לחשוב כמעצבים גרפיים ולבצע מניפולציות עם שימוש בתוכנת פוטושופ. חברת אדובי היא החברה שמייצרת את תוכנת הפוטושופ והיא דואגת כל הזמן לחדש ולהכניס אפקטים וכלים חדשים כדי להקל על עבודת המעצבים הגרפיים. זה לא משנה למה אתם צריכים ללמוד את פוטושופ כולם בסופו של דבר לומדים את אותו הדבר וכל אחד לוקח מהתוכנה את מה שהוא צריך. אם אתם צלמים תכלו לעבד את הגרפיקה והתמונות לאחר צילום. מעצבים גרפיים  מוצאים בתוכנה דרך מדהימה להכנה של פרסומות עם כלים ופילטרים מקצועיים לכך. התוכנה משרתת אינספור קולגות שונות מתחום העיצוב הגרפי ומאפשרת להוציא אפקטים ומניפולציות מדהימות דרך תמונות.

להכין עם פוטושופ פרסומות ובאנרים לרשתות החברתיות פייסבוק ואינסטגרם

עם תוכנת הפוטושופ אפשר להכין אינספור פרסומות ובאנרים לקידום עסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. אינסטגרם נחשבת לרשת החברתית הפופולרית היום בקרב הצעירים ונוכל לראות שיש חברות ועסקים שונים שמפרסמים אין ספור דרך תמונות ומסרים מכירתיים. כשלומדים את תוכנת הפוטושופ תלמד  גם איזה צבעים לשלב כדי לקלוע למטרה ולקדם את העסק שאותו אתם מפרסמים בצורה הנכונה. תלמדו לשלב קווים מיוחדים בעיצוב גרפי ותבנו תיק עבודות ודוגמאות לכל אורך הקורס. זה לא משנה אם אתם עובדים עם פוטושופ לתחביב או למקצוע התוכנה תאפשר לכל אחד לעבוד בה למטרות רווח ועוד.

תעודה ותיק עבודות בסיום קורס פוטושופ אונליין

לכל אורך הקורס נהיה עסוקים בתיק עבודות ודוגמאות שנעשה בתוכנת הפוטושופ. תלמדו כיצד לעצב פרסומות, אלבומים דיגיטליים, תיקון תמונות לאחר הצילום ועוד אינספור דוגמאות. בסיום הלימודים תקבלו תעודה מקצועית של לימודי פוטושופ אונליין שם נסכם את כל השעות שלמדתם ונצרף את הדוגמאות. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות דוגמאות רבות שתלמדו בשיעורים כי רצינו להראות לכם את החשיבה הרחבה שתוכנת פוטושופ מאפשרת. הסוד בלימודי תוכנת הפוטושופ זה התרגול ככל שתתרגלו הרבה את התוכנה תוכלו לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה שהמורים הפרטיים לגרפיקה יעזרו לכם לפתח אותם לכל אורך הלימודים. התמיכה בלימודי פוטושופ אונליין מתקיימת לא רק בשיעור עצמו ותוכלו לקבל תמיכה גם במהלך השבוע משיעור לשיעור.