קורס עיצוב גרפי ברמת גן – לימודים גרפיקה ממוחשבת רמת גן

גרים ברמת גן ורוצים ללמוד את עולם הפרסום וההיי-טק? מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה? מהי תקשורת שיווקית וכיצד מעצבים גרפיים עושים יחסי ציבור לעסקים? הכנו במיוחד אוסף סרטונים  טיפים וטריקים על עולם התוכנות הגרפיקה. הסרטונים נעשו על ידי מורים לעיצוב גרפי מקצועיים שיסבירו לכם לקראת מה אתם הולכים.

האם יש עבודה בתחום העיצוב הגרפי?

הביקוש אדיר למעצבים גרפים כי כיום יש יותר אפשרויות עבודה לאחר סיום הלימודים. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים אך ורק לעבוד בעולם הדפוס כדי להכין מדבקות ושלטים היום המצב שונה מאוד ויש אפשרויות למעצבי גרפיקה לעבוד בחברות הייטק או במשרד פרסום אינטרנטי. בוגרי הלימודים מבוקשים מאוד בתעשייה ויכולים להתחיל להרוויח שכר למתחילים 17000 שח במשרדי פרסום וחברות.

עבודה מהבית בעיצוב גרפי דרך האינטרנט.

מרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד מהבית כפרילנסר  מקצועיים ולתת שירותי גרפיקה ופרסום לחברות היי-טק ובתי דפוס. בגלל הביקוש שנוצר למעצבים גרפיים מחסור בכוח אדם מעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בשני התחומים האלה בצורה פרטית ואישית. תחום העיצוב הגרפי ידוע כמקצוע שמאפשר לאנשים לעבוד מהבית וככל שעולם האינטרנט ואפליקציות ימשיך ולהתפתח יהיה  יותר אפשרויות לעבודה מהבית למי שרוצה.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

תחילת תלמדו להבין מהם יחסי ציבור ותקשורת שיווקית שעושים מעצבים גרפיים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.  תלמדו מהי חשיבה קונספטואלית כיצד לעזור לעסקים לקדם את המותג דרך אלמנטים ויזואלים שנעשים בתוכנות הגרפיקה. לכל אורך הלימודים תפתחו את החשיבה היצירתית והכישרון דרך שיעורי בית ותרגילים שתקבלו במהלך הלימודים.

התוכנות הנלמדות בעיצוב גרפי

כדי לעצב גרפיקה פרסומית לקידום עסקים ברשתות החברתיות בענף הדפוס תצטרכו ללמוד את התוכנות המבוקשות ביותר בתעשייה של חברת אדובי. תלמדו לעבוד על תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. תיק עבודות צריך לדבר על  רלוונטיות  מול מה שקורה היום. כל תוכנה אחראית על סגנון אחר בעולם עיצוב גרפי ושילוב של כולם יוצר את תיק העבודות שאיתו תצטרכו להתמודד לאחר סיום הלימודים.

איפה לומדים עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי לומדים במכללות ברמת גן ובתל אביב או דרך לימודים אונליין באינטרנט בצורה מקוונת פרטית ואישית. בתי ספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין לימודי תעודה מספקת תוכנה שמחברת בין מחשבים ומאפשרת לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה לכל אורך הקורס. במהלך השיעור דרך תוכנת החיבור המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט בתוכנת הגרפיקה ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם יועץ לימודים איך אפשר ללמוד את המקצוע אחד על אחד בצורה פרטית ואישית לימודי תעודה מהבית

לסיכום.

מה שחשוב בתחום העיצוב הגרפי זה אך ורק איך נראה תיק העבודות שלך. אף אחד לא מסתכל איזה תעודה יש לכם או איפה למדת עיצוב גרפי. מה שרוצים לראות זה אך ורק כיצד אתם יכולים לעזור ללקוחות לפרסם עסקים בצורה מקצועית ונכונה תוך שימוש בטרנדים המובילים כיום בתעשייה. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה במהירות כבר בתקופת הלימודים בתור שכירים ועצמאים מהבית. מי שאוהב את עולם העיצוב הגרפי בהחלט ימצא במקצוע הזה אינספור אפשרויות וקידום לאחר הלימודים. נוכל לראות ברשתות החברתיות אינספור קבוצות בפייסבוק של דרושים מעצבים גרפיים. במהלך הלימודים המורים יחשפו אתכם לקבוצות אלה ויעזרו לכם כיצד למצוא עבודה כבר בתקופת הלימודים.