קורס עיצוב גרפי בנתניה – לימודים גרפיקה ממוחשבת נתניה

רוצים לראות בעולם הפרסום והשיווק מה מעצבים גרפיים עושים? רוצים לדעת מה מעצבים גרפים עושים בחברות הייטק ואנימציה? אם אתם אוהבים את עולם הגרפיקה ומולטימדיה בהחלט תמצאו בכתבה הזו תוכן מעניין שיסביר לכם לקראת מה אתם הולכים. הכנו במיוחד בשבילכם סרטון הסבר מדהימים על עולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית שיסבירו לכם לקראת מה אתם הולכים.

הביקוש בתעשייה למעצבים גרפים.

כיום בוגרי לימודי מעצבים גרפיים ותקשורת חזותית יכולים לעבוד בחברות הייטק ובמשרדי הפרסום עם אינספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים. הביקוש הוא עצום כי כיום למעצבים גרפים יש יותר אפשרויות עבודה לעומת מה שקרה בעבר. אם בעבר רוב הבוגרים היו הולכים לעבוד אך ורק בהכנת אריזות או בתי דפוס כיום מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק ומשרדי הפרסום להכנה של אפליקציות ואתרי אינטרנט.

השכר בעיצוב גרפי.

מקצוע המעצבים גרפיים עליכם ללמוד את התחום בצורה מקצועית ולהכין תיק עבודות לכל אורך הלימודים. אף אחד לא עסוק באיזה תעודה יש לכם או עד כמה בית הספר שלכם נחשב במדינת ישראל. רוצים לראות כיצד אתם יכולים לפרסם עסקים ברשתות החברתיות. בוגרים לימודים  אלו במשרד הפרסום וחברות הייטק יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח,  מרבית הבוגרים לקורסים בעיצוב גרפי עובדים מהבית ונותנים שירותי גרפיקה לעסק כריטיינר עיצוב גרפי לעסקים בצורה פרטית.

איפה לומדים עיצוב גרפי בנתניה?

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד מכללות לעיצוב גרפי בתל אביב או בחיפה או דרך לימודים אונליין באינטרנט במערכת למידה מקוונת. בתי ספר ללימודי מקצועות ההייטק אונליין מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות התוכנה המורה יכול לצפות במסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים איך לעצב גרפיקה בתוכנות של חברת אדובי. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות ומאפשרת לסטודנט לקבל שיעור פרטי לכל דבר. לכל אורך השיעור המורה יסביר מהלכים שונים על עולם העיצוב רפי והסטודנט  יצטרך לתרגל את החומר בצורה פרטית ואישית אם יש נושא לא ברור המורה יחזור שוב עד שכל החומר יובן בצורה הטובה. בשיעור פרטי אחד על אחד כל תשומת הלב והריכוז מופנה אך ורק לסטודנטים אחוזי ההצלחה   מאוד גדולים לעומת לימודים בקבוצה במקצוע.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בתחום העיצוב הגרפי תלמדו את כל החשיבה הקונספטואלית כיצד לעשות תקשורת שיווקית ויחסי ציבור לעסקים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו את התוכנות הגרפיות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור תוכנת אינדיזיין.

החשיבה הקונספטואלית בקורס.

כדי להיות אחראים על עולם הפרסום ויחסי ציבור תצטרכו ללמוד מהי קומפוזיציה מול חשיבה קונספטואלית. תצטרכו להבין מה הם הצרכים של קהל היעד ורק אז להתחיל לעצב בשילוב צבעים נכון לפי תורת הצבעים הנלמדת במסלול לימודים זה. לכל אורך הקורס תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי לפתח לכם את היצירתיות והחשיבה הרחבה. בלימודים פרטיים אפשר להספיק הרבה יותר חומר מה שגורם לסטודנטים בלימוד פרטי אחד על אחד להיות מבוקשים בתעשייה. תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור קשר בעמוד זה ולשוחח עם נציגי הלימודים כיצד לומדים מהבית את התחום המבוקש ביותר בתעשייה.