קורס עיצוב גרפי באשקלון – לימודים גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית אשקלון

רוצים ללמוד לעבוד בחברות הייטק? מה זה עיצוב גרפי וכיצד זה קשור לתקשורת שיווקית? הכנו במיוחד בשבילכם בעמוד זה אין ספור טיפים למעצב הגרפי המתחיל איך להתחיל לעבוד במשרדי פרסום וחברות היי-טק. תוכלו לצפות בשיעורי ההסבר שנעשו בתוכנת הגרפיקה של חברת אדובי. כולם מוסברים בשפה העברית בצורה מקצועית. המעצבים שמופיעים בסרטון מבצעים מניפולציות שונות ומכינים עיצובים על ידי פקודות נורא פשוטות כדי להסביר לכם על עולם ההייטק.

הביקוש למעצבים גרפים

בתחום העיצוב הגרפי הביקוש למעצבים גרפים בעולם זה הוא מאוד גדול כי יש  אינספור אפשרויות לעבוד לאחר סיום הלימודים. עולם העיצוב בעולם ההייטק שואב מעצבים גרפיים באופן שוטף כי כיום יש לעסקים יותר אפשרויות פרסום מה שלא היה בעבר. חברות הייטק משתמשות במעצבים גרפים שיעבדו בשיתוף פעולה עם מתכנתים להכנת אפליקציות ואתרים למסחר.  עולם הדפוס  משתמש במעצבים גרפיים שיכינו שלטים או ספרים ועוד אינספור תחומים שעולם דפוס דורש. הביקוש יצר עלייה של שכר למעצבים גרפים ובוגרי מסלול לימודים זה מתחילים עם שכר של 17000 שח ללא ניסיון בחברות הייטק או במשרדי פרסום כ-12 אלף שח.

איפה לומדים עיצוב גרפי באשקלון?

באשקלון יש בתי ספר ללימודי מקצועות העיצוב או באזור תל אביב וירושלים. כמובן שתוכלו ללמוד את המקצוע הזה דרך האינטרנט דרך לימודים מקוונים אונליין. לא תצטרכו לבזבז שעות על נסיעות או לעמוד בפקקים רק כדי ללמוד את עולם העיצוב הגרפי או לעסוק בתחום זה במחשב. אם העבודה דרך המחשב אז למה לא ללמוד דרך המחשב?.

הלימודים מהבית

בית הספר למקצועות העיצוב וההייטק אונליין מספק לסטודנטים תוכנה שמחברת בין מחשבים. באמצעות מערכת הלמידה המקוונת המורה יכול לעבוד על המסך של הסטודנט ולהסביר לו צעד אחר צעד איך מעצבים אתר אינטרנט ומכינים פרסומת. השיחה בין המורה לסטודנט מתבצע דרך מיקרופון ואוזניות מה שמאפשר לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה להכנת תיק עבודות.

תוכלו ליצור איתנו קשר בעמוד זה בטופס צור קשר ולהשאיר פרטים, תשוחחו עם יועצי הלימודים על מגוון הקורסים שיש לכם כולל האפשרות ללמוד מהבית.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לחשוב כגרפיקאים לעולם הפרסום. תלמדו מהי תקשורת שיווקית ולעשות יחסי ציבור לעסקים דרך פרסומות ומודעות ברשתות החברתיות כמו אינסטגרם והרשת החברתית הגדולה פייסבוק. תלמדו על עולם הקומפוזיציה וכיצד לשלב  טיפוגרפיה נכונה תוך שימוש בצבעים  ליחסי ציבור מקצועיים לעסקים. לכל אורך קורס תהיו עסוקים בתוכנות הגרפיקה של חברת אדובי ותלמדו לעבוד על פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין ועוד.

תיק העבודות

תיק עבודות זה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל לעבוד במשרדי פרסום ובתי דפוס. אף אחד לא מעניין אותו איזה תעודה יש לכם או איזה בית ספר יוקרתי למדתם.  מה שרוצים לראות זה את העבודות שעשיתם וכיצד הם מעבירות את המסר הנכון בפרסומת שיווקית. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להשתלב בתעשייה או לעבוד בתחום זה מהבית כפרילנסרים מקצועיים. אפשרויות העבודה בעתיד רק יגדלו כי האינטרנט לא הולך לעצור.