קורס עיצוב גרפי באר שבע  – תקשורת חזותית לימודים בב”ש – גרפיקה ועיצוב מתחילים בעמוד זה

גרים באזור הדרום בבאר שבע ורוצים ללמוד להיות מעצבים גרפיים? איך אפשר לעבוד בחברות הייטק ועוד אינספור פרטים שהכנו במיוחד בשבילכם בכתבה הבאה. בעמוד זה תוכלו לראות שיעורי גרפיקה מקצועיים שנעשו על ידי מעצבי גרפיקה תוכלו לראות מה מלמדים בבית הספר וכל זה כדי לתת לכם אינדיקציה לקראת מה אתם הולכים. השיעורים מוסברים בשפה העברית ומתאים לכל אחד שרוצה להתחיל לעסוק בעולם התקשורת שיווקית ויחסי ציבור באינטרנט.

עיצוב גרפי בבאר שבע.

כדי להיות מעצב גרפי תצטרכו ללמוד בבתי ספר לגרפיקה ממוחשבת ועיצוב באזור באר שבע והמרכז. בכל המכללות בסופו של דבר מלמדים אותו דבר ותתחילו בלימוד של כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים לקידום עסקים ויחסי ציבור באינטרנט ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. באר שבע ידועה כבירת ההייטק בישראל וריכוז חברות הייטק ומשרדי הפרסום נמצא בעיר. במהלך הלימודים תלמדו את החשיבה הגרפית כיצד לבנות קונספט עיצובי באמצעות תוכנות של חברת אדובי.  בתקופת הלימודים תלמדו על טיפוגרפיה וכיצד לעזור לעסקים לעשות תקשורת שיווקית ברשתות השונות. לכל אורך הקורס תבנו תיק עבודות  הדבר היחידי שיאפשר לכם להתחיל ללמוד בסיום הלימודים.

מה לומדים בקורס?

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו כיצד לעבוד על התוכנות של חברת אדובי כי באמצעותם תוכלו להכין פרסומות או מודעות לכל מטרה. עולם העיצוב הגרפי מתחלק למספר חלקים החל מעולם הדפוס ועולם האינטרנט. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעצב גרפיקות בשני  העולמות כדי לתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים או לחברות היי-טק. תעבדו על התוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור תוכנת אינדיזיין. כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בקריירת המעצבים הגרפיים ולכן הם צריכים לשלוט בעבודה מהירה תוך פיתוח היצירתיות בתוכנות.

איפה לומדים?

תחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אפשר ללמוד בבאר שבע או באזור תל-אביב. כמובן שאם אתם לא רוצים לבזבז שעות וזמן על נסיעות תוכל ללמוד דרך לימודים מקוונים וכל זה דרך האינטרנט. בית ספר ללימודי מקצועות עיצוב גרפי וההיי-טק באינטרנט מאפשר לכם ללמוד בצורה פרטית אישית עם מורים פרטיים מעבר לקו. בסיום הלימודים אתם מקבלים תעודה מקצועית ותיק עבודות שנבנה לכל אורך הלימודים. בשיעור תוכלו לשוחח עם המורה אחד על אחד. המורה באמצעות מערכת הלימוד המקוונת יכול להזיז  את העכבר ולהסביר לך איך לעצב. ההדרכה זה שיעור פרטי לכל דבר מה שמאפשר תשומת לב מלאה ויחס אישי בשיעור הגרפיקה.

יצירת קשר.

תוכלו לפנות בטופס צור קשר ולהשאיר פרטים. נציג הלימודים ישוחח איתכם כיצד אתם יכולים ללמוד לימודי תעודה לתיק עבודות  למקצוע המבוקש כיום בתעשייה הישראלית. יועצי הלימוד יסבירו לכם איך אפשר לעבוד בתחום ועוד אינספור פרטים.

העבודה לאחר הלימודים.

מקצועות העיצוב הגרפי בחברות הייטק מאוד מבוקשים כיום בתעשייה הישראלית. עסקים ומותגים לא יכולים בלי תקשורת שיווקית ויחסי ציבור באינטרנט. אין ספק שגם עולם הדפוס לוקח מעצבים ולכן הביקוש למעצבים גרפים הוא גדול מאוד. בוגרי מסלול לימודים זה בחברות הייטק יכולים להתחיל עם שכר של 17 אלף שח ואין ספק שמרבית הבוגרים מעדיפים לעבוד מהבית כדי לתת שירותי גרפיקה כפרילאנס לעסקים. אם אתם אוהבים את עולם האומנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו בתחום זה מקצוע שיאפשר לכם התפתחות וקריירה מדהימה.