קורס עיצוב גרפי אשדוד  – לימודי גרפיקה ממוחשבת אשדוד

רוצים ללמוד איך לעשות יחסי ציבור באינטרנט לעסקים? אוהבים את עולם העיצוב ופרסום באינטרנט? הכנו במיוחד בשבילך כתבה  מדהימה כיצד מעצבים גרפיים עושים יחסי ציבור ושיווק דרך מודעות ופרסום. בעמוד זה תוכלו לראות הסרטונים רבים שנעשו על ידי מעצבים גרפיים וגרפיקאים בשפה העברית.  תוכלו לראות כיצד מעצבים עובדים בתוכנת פוטושופ ומבצעים לוגואים בתוכנת אילוסטרייטור. מי שאוהב את עולם העיצוב בהחלט ימצא בכתבה זו תוכן מעניין ומועיל לקראת המקצוע מעצבים גרפיים.

איפה לומדים?

תחום העיצוב הגרפי אפשר ללמוד במרכזי לימוד ירושלים, תל אביב, חיפה. אם אתם רוצים אתם יכולים גם ללמוד דרך הבית באמצעות מערכת למידה מקוונת. בית ספר לימוד מקצועות העיצוב באינטרנט מאפשר לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית אישית עם מורה מעבר לקו  במהלך השיעור המורה יכול להזיז את העכבר לסטודנט ולשוחח איתו דרך מיקרופון ואוזניות. בשיטת לימודים זו הסטודנטים מקבלים תעודה ונבנה תיק עבודות לכל אורך הדרך. הלימודים דרך בית הספר ללימודי מקצועות העיצוב אונליין נעשים בצורה פרטית ואישית מה שמאפשר לתת לסטודנט יחס אישי לכל אורך השיעור.

תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה בטופס צור קשר ולשוחח עם נציגי הלימודים איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית.

מה לומדים בעיצוב גרפי?

כיום עסקים לא יכולים להתקיים או מותגים בלי מעצבים גרפיים שיכינו את כל תהליך שיווק באמצעות פרסומות ומודעות גרפיות שרצות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. עולם העיצוב הגרפי יש לו יותר אפשרויות לאחר הלימודים גם לעולם הדפוס וגם לעולם האינטרנט. סטודנטים ללימודי מקצועות העיצוב לומדים כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולבצע קומפוזיציות וסידור מודעות דרך שילוב של אלמנט ויזואלי  בתוכנות גרפיקה. תלמדו כיצד להכין מודעה תוך שמירה על החוקים והטרנדים המקובלים בתעשייה ב-2020. תעבדו  בתוכנות של חברת אדובי איתם תכינו את כל המניפולציות הגרפיות.

התוכנות הגרפיות

התוכנות הגרפיות הנלמדות במהלך הלימודים הם הכלים היחידים שאיתם תעבדו לכל אורך הקורס והקריירה מקצועית. תלמדו לעבוד על תוכנת פוטושופ אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין. כל תוכנה מבצע סגנון אחר בעיצוב גרפי לדוגמא פוטושופ  עיצוב על התמונות לעומת אילוסטרייטור שעובדת על לוגו   צורות וקווים. תוכנת אינדיזיין באמצעותה מכינים ספרים ומשלבים את כל הידע בתוכנה זו. לכל אורך הקורס תהיו עסוקים בתיק עבודות כי זה הדבר היחידי שאפשר להתקבל למקומות עבודה לאחר הלימודים.

תיק עבודות עיצוב גרפי

תיק עבודות עיצוב גרפי הוא הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה אף אחד לא מעניין אותו איפה למדת עיצוב גרפי או אם יש לכם תעודה או לא. חברות הייטק ומשרדי הפרסום רוצים לראות כיצד אתם מבצעים תקשורת שיווקית באמצעות מודעות  פרסומות שאתם מכינים. יש כיום אינספור אפשרויות לעבודה לאחר סיום הלימודים וככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי וידבר על רלוונטיות מול מה שקורה כיום בעולם העסקים תוכלו להתקבל לעבוד בתחום זה במהירות.

עבודה מהבית בתחום העיצוב הגרפי?

כן אפשר לעבוד בתחום עיצוב גרפי גם מהבית, עבודות באינטרנט רק הולכות וגדלות במשך השנים. נוכל לראות שהביקוש למעצבים גרפים בשנים הבאות רק ילך ויגדל כי יש כיום אינספור אפשרויות פרסום עסקים באינטרנט בחינם ובתשלום, אם אתם בוחרים לעבוד בתחום מהבית תוכלו לתת שירותי גרפיקה ופרסום גם לעולם הדפוס וגם לעולם האינטרנט.

תוכלו לשוחח עם יועץ לימודים שיסבירו לכם על אפשרויות העבודה לאחר סיום הלימודים. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל שיעורי הגרפיקה שהכנו במיוחד בשבילכם על עולם העיצוב הגרפי ותקשורת חזותית.