ללמוד אונליין עיצוב גרפי באינטרנט עם מורי עיצוב במתכונת של שיעורים פרטיים

גם עולם עיצוב גרפי עבר לאינטרנט והיום נוכל לראות שיש אינספור מקומות לימוד המלמדים את תחום העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת כל זה אונליין בצורה מקוונת. בכתבה נביא לכם אינספור שיעורי הסבר חינם כדי שתוכלו לראות מה צריך היום כדי לעבוד בתחום עיצוב גרפי ואיך להיות גרפיקאים המבוקשים בשוק. השיעורים מוסברים השפה העברית המתאימים לכל אחד שרוצה להבין מה זה בכלל עיצוב גרפי ותקשורת חזותית. בכתבה נמליץ על בית ספר לעיצוב גרפי המלמד אונליין ונאפשר לכם לקבל מחירים ותנאי שכר לאחר הלימודים.

איך לומדים אונליין את תחום העיצוב וגרפיקה ממוחשבת

לימודים אונליין מתקיימים דרך תוכנת חיבור שמחברת בין המחשב של המורה למסך של הסטודנט. המורה יוכל להזיז את העכבר של הסטודנט ולהסביר לו בצורה מפורטת איך לעבוד על התוכנות הגרפיות תוך מתן דגש על השפה העיצובית בלימודים. במהלך השיעור אם יש נושא לא ברור המורה יחזור אתכם  שוב וייתן לך  זמן תרגול במהלך השיעור כדי להבין את החומר לעומק. השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת סקייפ או כל תוכנה אחרת שמחברת בין מחשבים. לכל אורך הלימודים המורים יהיו עסוקים אתכם בתיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל למקומות עבודה. תוכלו לצפות בכתבה הבאה של מעריב ולראות בית ספר מומלץ ללימוד גרפיקה באינטרנט.

השפה העיצובית בלימודי עיצוב גרפי

השפה העיצובית בלימודי עיצוב גרפי זה הדבר החשוב ביותר היום כדי להתקבל לעבוד במקומות עבודה זה לא משנה אם אתם יודעים תוכנות בלבד כדי להתקבל למקומות עבודה צריכים לדעת איך לחשוב כמעצב גרפי ולתרגם גרפיקות נכונות לעסקים. במהלך הלימודים תלמדו איך לשלב צבעים בצורה נכונה ולהתאים אותם לקונספטואליות של הרעיון. תלמדו מושגים כמו קומפוזיציה של סידור אלמנטים בצורה נכונה כדי להעביר את המסר הגרפי לרשתות החברתיות ולקדם עסקים  – לשווק מוצרים שונים. המעצבים הגרפיים הם אלה שאחראים על כל השפה החזותית של עסקים ברשתות החברתיות תוך עיצוב גרפיקות. את האלמנטים הויזואליים מבצעים הגרפיקאים ומעצבים דרך תוכנות של חברת אדובי.

התוכנות הגרפיות בלימודי עיצוב גרפי

התוכנות הגרפיות של חברת אדובי הם פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, לכל תוכנה יש סגנון אחר בעבודת המעצבים ואי אפשר לייצר הכל בתוכנה 1. פוטושופ אחראית על כל הנושא של התמונות אילוסטרייטור מדברת על גרפיקות צורות וקטוריות ביצירת אלמנטים ויזואליים כמו לוגואים, אין דיזיין אחראית על חוברות וקטלוגים מעוצבים לשיווק ופרסום עסקים.  על המעצבים להראות כיצד חושבים כמעצבים גרפים ולשלוט בתוכנות גרפיות ברמה מאוד גבוהה כדי להעביר את השפה החזותית בצורה נכונה.

תיק העבודות בעיצוב גרפי למה חשוב להשקיע

תיק העבודות הדבר החשוב ביותר כדי להתחיל לעבוד במשרד הפרסום או חברות הייטק. לפני שאתם מוזמנים לראיון עבודה מה שיבקשו ממך זה אך ורק לראות דוגמאות שעשיתם בלימודים. בתיק העבודות יבדקו כיצד אתם משדרים ומעבירים גרפיקה תוך שמירה על הטרנדים החדשים בשנת 2020. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או באיזה בית ספר או אם למדתם לבד. מה שחשוב שתיק העבודות שלכם יכלול אינספור דוגמאות בעולם העיצוב הגרפי והיי טק יחדיו

העבודה בתחום העיצוב הגרפי לאחר הלימודים האם יש עבודה בתחום?

בתחום עיצוב גרפי לא חסר עבודה כי כיום חברות הייטק לוקחות מעצבים גרפיים באופן שוטף. אלטרנטיבות שעומדות למעצבים גרפיים בתעסוקה הם גדולות יותר כי בעשור האחרון הטכנולוגיה התפרצה והשתלטה על העולם מה שאיפשר למעצבים גרפים להיות יותר מבוקשים. שכר של מעצב גרפי מתחיל הוא 11000 שח נטו וככל שצוברים יותר ניסיון אפשר להרוויח יותר. מחצית  הבוגרים בתחום עיצוב גרפי ותקשורת חזותית מעדיפים לעבוד כפרילנסר מקצועיים ולתת שירותי גרפיקה ופרסום לעסקים בצורה עצמאית.