לימודי מעצבים גרפיים אונליין דרך האינטרנט ללימודי תעודה

כיום שיש מכל עבר פרסומות באפליקציות העבודה בעיצוב גרפי רק גדלה. המעצבים מבוקשים מאוד בעולם ההיי-טק ומשרדי פרסום ובגלל זה השכר קפץ בעשור האחרון, קורסים בעיצוב גרפי מאוד מבוקשים ומי שרוצה ללמוד את זה צריך ללמוד במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת בכתבה נסביר לכם איך אפשר ללמוד קורסים של גרפיקאים אונליין דרך האינטרנט ללימודי תעודה ובנייה של תיק עבודות. בכתבה הכנו לכם הסברים רחבים על עולם זה כולל סרטוני הסבר למה צריך תיק עבודות מקצועי כדי להתחיל לעבוד בתחום העיצוב הגרפי. זה לא סוד שעולם העיצוב גרפי נחשב לתחום מאוד מבוקש היות והשכר  בין הגבוהים במשק. מעצבים גרפיים שמסיימים לימודים יכולים להתחיל בעולם ההייטק עם שכר של  17 אלף שח. במידה ומעצבים גרפיים הולכים לעבוד משרד הפרסום יכולים להתחיל עם שכר של 12 אלף שח ללא ניסיון בגלל הדרישה המסיבית.

המחסור בעולם העיצוב הגרפי נובע בגלל הביקוש העצום מצד חברות הייטק. בעבר רוב הבוגרים היו פונים לאינספור מקומות אבל לא לחברות היי-טק כיום עצם הפיתוחים האחרונים של האפליקציות ועוד מעצבים גרפיים עובדים עם מאפיינים ומפתחי אפליקציות לממשקים שונים כדי לתת את השפה העיצובית עם התוכנות של חברת אדובי. הביקוש יצר מחסור עצום בכוח אדם גם בחברות פרסום. נוכל לראות שבתחום העיצוב הגרפי מרבית הבוגרים בוחרים לעבוד בתחום זה מהבית ולתת שירותי גרפי גרפיקה ועיצוב גם לחברות היי-טק auto וריטיינר עיצוב גרפי לחברות פרסום ובתי דפוס.

בכתבה תוכלו לראות סרטונים מקצועיים שהכנו לכם כדי להראות לכם מה מעצבים גרפיים עושים במקומות עבודה. השיעורים מתאימים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם זה ולעבוד במקצוע אונליין, השיעורים מוסברים בשפה העברית תוך מתן טכניקות מיוחדות לעיצוב גרפי כדי להראות לכם מה התוכנות של חברת אדובי מסוגלות לעשות

איך לומדים קורס מעצבים גרפיים באינטרנט?

לימודי עיצוב גרפי באינטרנט מתבצעים דרך תוכנת חיבור שבית הספר לעיצוב גרפי אונליין מספק לסטודנטים. התוכנה מאפשרת למורה לעבוד על המסך של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים מקצועיים על עולם העיצוב הגרפי. במהלך השיעור אתם מקבלים הסברים והמורים יכולים לעבוד ישירות על המחשב שלכם. במידה ויש נושא שלא ברור המורה יחזור שוב ויסביר את כל המהלכים עד שתבינו את החומר במלואו. השיעורים הם אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות. בסיום כל שיעור אתם מקבלים שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על כל מה שלמדתם בשיעור ולפתח לכם את החשיבה הקונספטואלית ליצירת גרפיים איכותיים לתיק עבודות. התמיכה היא לא רק בשיעור עצמו אלא גם מעבר לשיעור במהלך השבוע כדי לאפשר לכם זרימה מלאה בחומר שאתם לומדים. תוכלו לראות מכללה מומלצת ללימודי עיצוב גרפי בקישור הבא ולקבל פרטים מלאים עם שיעורי וידאו המסבירים לכם איך סטודנטים לומדים מהבית עם מורה פרטי אחד על אחד מעבר לקו.

ללמוד מקצוע של עיצוב גרפי

בלימודי עיצוב גרפי תלמדו את השפה העיצובית על ידי שימוש באלמנטים ויזואלים נכונים תוך מתן דגש לעולם העיצוב הגרפי ותורת הצבעים. תלמדו את התוכנות של חברת אדובי פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. לאחר סיום לימודי עיצוב גרפי תקבלו תעודה מקצועית עם תיק עבודות, תוכלו להמשיך ללימודים מתקדמים של תקשורת חזותית הכוללים בניית אתרים עיצוב אפליקציות תוך מתן דגש לנושא של חוויית משתמש. תחום העיצוב הגרפי הוא מרתק מאוד  מי שאוהב את התחום הזה יכול בהחלט להתפרנס בצורה מכובדת ולעבוד מהבית אונליין.

איך להתקבל למקומות עבודה בהייטק ובעיצוב גרפי?

כדי להתקבל למקומות עבודה מה שאתם צריכים זה אך ורק שתיק העבודות שלכם ידבר שפה עיצובית ברמה המקצועית. יבדקו כיצד אתם מעבירים גרפיקה על ידי שימוש בטרנדים נכונים בעולם העיצוב תוך מתן דגש לטיפוגרפיה בקונספטואליות נכונה. תיק העבודות צריך לכלול אינספור עבודות שונות כדי להראות את החשיבה הרחבה ולא רק לנושא מסוים. ככל שתיק עבודות איכותי תוכלו להתברג לתעשייה במהירות כי היום יש מחסור עצום בכוח אדם בישראל שיודעת משבר תעסוקתי  בתחום ההיי-טק כבר מספר שנים. כולנו יודעים שהשכר בהייטק גבוה בגלל הביקוש מצד חברות הייטק לכוח אדם ישראלי.