לימודי גרפיקה ממוחשבת דרך האינטרנט בצורה מקוונת אונליין עם מורים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות כל ההסברים כאן!

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת ולא יכולים ללכת לבתי ספר? עסוקים עם שגרת החיים וחלום שלכם זה ללמוד להיות גרפיקאים? אנחנו בכתבה הבאה נסביר לכם איך אתם יכולים ללמוד את התחום הזה מהבית דרך האינטרנט בצורה מקורית עם מורים פרטיים לגרפיקה ממוחשבת אחד על אחד ללימודי תעודה ותיק עבודות. בשיעורים המצורפים תוכלו לראות מה גרפיקאים עושים במקומות עבודה ולקבל מידע מאוד חשוב רגע אחד לפני שהולכים לתחום הזה. האם כדאי להיות גרפיקאים היום? האם יש עבודה על כל השאלות האלה נענה לכם בכתבה הבאה.

איך לומדים אונליין גרפיקה ממוחשבת

לימודים אונליין בגרפיקה ממוחשבת מתקיימים דרך תוכנת שיתוף מסכים. המורה הפרטי יכול לצפות במסך של הסטודנט על ידי תוכנת חיבור שמאפשרת גם להזיז את העכבר. במהלך השיעור המורה יסביר מהלכים בעולם הגרפיקה ממוחשבת ולאחר מכן הסטודנט יצטרך לתרגל את החומר הנלמד. במידה ויש נושא בתרגיל הגרפי שהוא לא ברור המורה יחזור עליו שוב עד שהסטודנט יבין את זה בצורה מעמיקה. בסיום כל שיעור הסטודנט מקבל שיעורי-בית ותרגילים כדי לפתח את היצירתיות והחשיבה הרחבה. ללימודים בצורה אישית במתכונת של שיעורים פרטיים ללימודי תעודה מאפשרים לסטודנט לקבל יחס אישי ותשומת לב מלאה במהלך הלימודים. אחוז ההצלחה הם גבוהים מאוד היות והסטודנט לא חושש לשאול כל שאלה בשיעור כי קצב הזרימה בקליטת החומר היא מלאה מאוד. לאורך כל הקורס נכין תיק עבודות על כך נרחיב בהמשך. תוכלו בכתבה הבאה באתר מעריב לראות בית ספר לגרפיקה ממוחשבת מומלץ מאוד ולקבל פרטים על עולם העיצוב.

השפה העיצובית בלימודי גרפיקה ממוחשבת

לימודי גרפיקה ממוחשבת כוללים את כל הבנה מעמיקה של מה קורה בעולם הגרפיקה. החל מהבנה של איך לסדר את האלמנטים בצורה נכונה שיעבירו את המסר המכירתי נכון תוך שימוש בצבעים הנכונים כדי לקלוע למטרה מול קהל היעד אליו אנחנו מעצבים. הלימודים כוללים את התוכנות הגרפיות תוך שימוש בשפה העיצובית כגורם מאוד חשוב בלימודים.

התוכנות הגרפיות בקורס גרפיקה

התוכנות הגרפיות שמשתמשים הגרפיקאים הן כלי העבודה בקריירה העיצובית של הגרפיקאי. התוכנות הנלמדות הם של חברת אדובי והם כוללות את פוטושופ לעיצוב הכנה של תמונות פרסומות והכנת גרפיקות מסחריות,  באנרים לרשתות החברתיות. אילוסטרייטור תוכנה מרכזית מאוד להכנת ובניה של תדמית לעסקים. בתוכנת אינדיזיין נבצע חוברות וספרים תוך שימוש בגרפיקה מתוכנות אחרות. לימודי גרפיקה לומדים כיצד לפתח את השפה העיצובית תוך שימוש באלמנטים ויזואלים שחברת אדובי מאפשרת לגרפיקאי. כדי לשלוט בתוכנות ברמה גבוהה עליכם לבצע תרגילים ושיעורי בית שמתקבלים במהלך הלימודים.

תיק העבודות  חשוב יותר מהתעודה

תיק עבודות בתחום הגרפיקה הממוחשבת הוא הדבר החשוב ביותר כדי להתקבל ולעבוד במשרד פרסום או בחברת היי-טק. היום לא מעניין עסקים או חברות הייטק איפה למדתם או אם למדתם את התחום הזה בכלל לבד. מה שחשוב כיצד אתם חושבים כגרפיקאי ומעבירים את התחום בצורה נכונה על ידי שימוש באלמנטים ויזואלים תוך שימוש בתורת הצבעים כגורם מעביר פרסום נכון. יבדקו כיצד החשיבה שלכם עובדת תוך שימוש בטרנדים המקובלים ב-2020. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה רחב יותר פלוס ידע בתחומים רבים לאו דווקא בתחום המיתוג הגרפי תוכלו להתקבל למקומות עבודה בצורה מהירה.

כמה מרוויחים גרפיקאים – על העבודה בתחום ויש הרבה

כיום נוכל לראות ביקוש מסיבי לגרפיקאים מקצועיים שיתנו עבודה גם בעולם הפרסום בתי דפוס והוצאות לאור וגם לחברות היי-טק. אלטרנטיבות שיש לגרפיקאים הם גדולות יותר לעבודה מאשר בעבר. הטכנולוגיה נכנסה חזק לעולמינו ונוכל לראות אפליקציות ורשתות חברתיות מכל עבר. עסקים כדי להתקיים חייבים את הגרפיקאים שיתנו את השפה העיצובית וישתמשו בפרסומות מקצועיות כדי להגביר את המערך השיווקי שכל עסק צריך. בתחום הגרפיקה גרפיקאי יכולים להתחיל עם שכר של 11000 שח בחברות היי-טק במשרדי פרסום 9,000 שח. מרבית הגרפיקאים מעדיפים לעבוד בתחום הזה כעצמאים ופרילנסרים ולתת קשת רחבה של עבודות פרסום לעולם הטכנולוגי ולאו דווקא לעבוד בתחום אחד. הרשתות החברתיות מלאות בקבוצות דרושים גרפיקאים שדרכם אפשר למצוא עבודה במהירות. זה לא משנה אם יש לכם ניסיון או לא מה שיבדקו זה אך ורק איך אתם חושבים גדול כי  עולם ההייטק אוהב חדשנות ולאו דווקא ניסיון וקיבעון.