קורס גרפיקאים מקצועיים בתל אביב

אי אפשר להתעלם מהביקוש העצום לגרפיקאים ומעצבים בשנים האחרונות. אם אתם גרים בתל אביב תוכלו לראות שכיום במרכז יש אינספור חברות הייטק ומשרדי הפרסום שצריכים באופן שוטף גרפיקאים ומעצבים. אם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית בהחלט תמצאו בכתבה הזו תוכן מעניין שיאפשר לכם להבין איך אפשר להיות גרפיקאים והאם התחום הזה היום שווה ללמוד אותו. כל אחד לפני שהוא הולך לעבוד במקצוע מסוים או ללמוד הוא עושה סקר שוק בכתבה תוכלו לקבל פרטים כיצד לומדים את תחום זה מהבית אונליין ולאפשר לכם לשמור על שגרת חיים רגילה. בכתבה הכנו לכם אין ספור שיעורים ודוגמאות שיאפשרו לכם להבין מה מעצבים גרפיים עושים במשרד הפרסום ומה זה בכלל עיצוב גרפי.

מה לומדים במסלול לימודי גרפיקה ממוחשבת תל אביב?

לימודי גרפיקה ממוחשבת בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ לומדים במכללות לעיצוב גרפי ובתי-הספר לגרפיקה. במהלך הלימודים תלמדו לחשוב בצורה קונספטואלית תוך מתן דגש לצרכים של העסק שאותו אתם צריכים לקדם. עסקים היום ללא גרפיקאי ומעצבים לא יכולים להתקיים ולהגדיל את מערך הלקוחות שלהם. נוכל לראות ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם אינספור פרסומות שמעבירות מסרים שונים לקידום העסק. בתקופת הלימודים תלמדו כיצד לבנות את המודעה בצורה הנכונה תוך שימוש בצבעים נכונים בעולם הגרפיקה.

התוכנות בלימודי גרפיקה

בלימודי גרפיקה ממוחשבת הגרפיקאים ילמדו כיצד לעבוד בתכנות של חברת אדובי. התוכנות הגרפיות הם הכלים היחידים שאיתם גרפיקאים עובדים במהלך היום. תלמדו מה זה פוטושופ אילוסטרייטור ואינדיזיין. את תיק העבודות שלכם תכינו בתוכנות האלה כדי להראות חשיבה יצירתית ובנייה קונספטואלית של מודעות ובאנרים פרסומיים.

קורסים בעיצוב וגרפיקה באינטרנט אונליין דרך האינטרנט איך זה עובד?

בתחום העיצוב הגרפי או גרפיקה ממוחשבת אפשר ללמוד לא רק במכללות לעיצוב גרפי אלא גם דרך למידה אונליין מהבית. במסגרת לימודים אונליין תלמדו לבנות תיק עבודות ותקבלו תעודה מקצועית בסיום הלימודים. לימודים אונליין מתקיימים דרך תוכנת חיבור שבית-הספר מעביר לסטודנטים חינם. התוכנה מאפשרת למורה לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט ולהזיז את העכבר תוך הסברים מקצועיים מה זה גרפיקה ממוחשבת בשימוש בתוכנות. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי-בית, תרגילים ועבודות כדי לפתח לכם את החשיבה הקונספטואלית כדי לבנות תיק עבודות מקצועי. תוכלו לראות בקישור הבא בית ספר לגרפיקה מומלץ מאוד שיאפשר לכם ללמוד את התחום בצורה מקצועית במתכונת של שיעורי פרטיים אחד על אחד פעם בשבוע וכל זה עם מורה פרטי לעיצוב גרפי מעבר לקו אתכם. למידה אישית תאפשר לסטודנט לקבל את כל תשומת הלב במיוחד בלמידה של תוכנות כה גדולות של חברת אדובי. הריכוז שלומדים בצורה פרטית ואישית מאפשר לקבל את החומר בצורה יותר ברורה.

שכר מעצבים גרפיים נכון ל2020

אפשרויות העבודה והשכר בתחום הם מאוד גבוהים. מעצבים גרפיים ללא ניסיון יכולים להתחיל עם שכר של 12 אלף ש”ח בחברות הייטק או במשרדי הפרסום. השכר הוא גבוה מאוד בגלל שלמעצבים יש כיום יותר אפשרויות עבודה למעצבים גרפיים וגרפיקאים. אם בעבר רוב הבוגרים הולכים לעבוד אך ורק בהוצאות לאור או משרדי פרסום כיום גרפיקאים יכולים לעבוד גם בחברות הייטק בשיתוף פעולה מלא עם מתכנתים להכנה וייצור של האפליקציות או אתרי אינטרנט. תחום זה הוא מאוד מבוקש ומאפשר לגרפיקאים ולמעצבים לעבוד גם כפרילנסרים מהבית או לתת שירותי ריטיינר עיצוב גרפי ולעבוד בחברות מסוימות אבל מהבית עם תלוש שכר. ככל שתיק העבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להתברג לתעשייה במהירות רבה ולהשתלב בתחום הכי מבוקש בישראל ובעולם כולו אם אתם דוברי אנגלית ברמה גבוה, העולם קטן ומאפשר דרך הרשת להגיע לכל מקום מכל מקום 🙂