לימודים גרפיקאים מה לומדים

מחפשים להיות מעצבים גרפיים וגרפיקאים מקצועיים? לא יודעים מה עושים גרפיקאים במקומות עבודה? אנחנו במאמר זה נסביר לכם מה לעשות כדי להתחיל לעבוד בתחום הכי חם במשק הישראלי עם אפשרויות עבודה רבות בתחום הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב. כיום נוכל לראות ביקוש אדיר לגרפיקאים ומעצבים באינספור תחומים שונים בתעשיית העיצוב בישראל. הביקוש העצום בגלל שהטכנולוגיה נכנסה בשנים האחרונות ואפשרה למעצבים גרפיים יותר אפשרויות עבודה לעומת מה שהיה בעבר. מי שאוהב את עולם האמנות דיגיטלית בהחלט ימצא אלטרנטיבות חדשות לתעסוקה מהבית או לעבוד במשרדי פרסום והייטק.

בכתבה הכנו במיוחד בשבילכם סרטונים מדהימים שמסבירים את תחום הגרפיקה במקומות עבודה ואיך אפשר לעבוד מהבית דרך רעיונות שתקבלו בתקופת הלימודים. שיעורי היוטיוב מוסברים בשפה העברית ומתאים לכל אחד שרוצה לקחת חלק מעולם זה. בכתבה נסביר לכם על השקעה בלימודים וכמובן מה צריך לעשות כדי להתברג במהירות לתעשייה הזו.

איפה לומדים להיות גרפיקאים?

לימודים של גרפיקאים מתקיימים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת באזורים שונים בארץ. בתקופת הלימודים תצטרכו להצטייד במחשב לתוכנות גרפיות כדי ללמוד את המקצוע בצורה נוחה. כמובן שאם אתם גרים מקומות רחוקים או עסוקים במקומות עבודה תוכלו ללמוד גם את המקצוע הזה מהבית דרך האינטרנט בצורה פרטית אישית עם מסגרת של לימודים אונליין. נסביר לכם בהרחבה איך אפשר ללמוד את התחום הזה מהבית בפסקה הבאה.

ללמוד אונליין מהבית להיות מעצב גרפי איך זה קורה

לימודים אונליין מתקיימים דרך בית הספר באמצעות תוכנה שמחברת אתכם ישירות לבית הספר. המורה האישי יוכל לעבוד ישירות על המחשב שלכם ולצפות במסך בזמן שהוא מתרגל את תוכנת גרפיקה שיש לכם. במהלך השיעור המורה יסביר לכם מהלכים שונים כדי לעצב בצורה נכונה תוך שמירה על חוקי הגרפיקה הממוחשבת. במהלך השיעורים אם יש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור צעד אחר צעד אחרי כל המהלכים וייתן לכם את האפשרות לתרגל כדי לראות שאתם באמת מבינים את החומר שהוסבר קודם. בסיום כל שיעור תקבלו שיעורי-בית ותרגילים כדי לחזור על החומר בצורה מלאה ולפתח לכם את היצירתיות תוך שדרוג הכישרון האישי. לימודים בצורה פרטית במתכונת שיעורים פרטיים אחד על אחד יבטיחו לכם לקבל את כל היחס האישי לבניית  תיק עבודות מקצועי שיפתח לכם דלתות בתעשייה.

תוכלו לראות בקישור הבא בית ספר לגרפיקה ממוחשבת המאפשר לסטודנטים ללמוד בצורה פרטית ואישית  לימודי תעודה ותיק עבודות. בית ספר מקצועי המומלץ לתחום זה. בקישור תוכלו לראות סרטונים וטיפים שבית הספר מכין כדי לאפשר לכם להבין מה קורה בעולם זה.

ללמוד בגרפיקה ממוחשבת את החוקים והכללים

לימודי גרפיקה ממוחשבת תלמדו את תורת הצבעים תוך שימוש בקומפוזיציה נכונה בעולם העיצוב הגרפי תעצבו פרסומות למודעות שירוצו ויפורסמו ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. תלמדו לחשוב כמעצבים גרפיים ותשתמשו בתוכנות גרפיקה של החברה אדובי. התוכנות שאיתם תעבדו יהיו photoshop, אילוסטרייטור ואינדיזיין. את תיק העבודות שלכם תכינו בתוכנות האלה ותצטרכו להשתמש באלמנטים ויזואליים להכנת תדמית אישית לעסקים הכוללים עיצובים גרפים שונים שעסקים צריכים.

להתקבל למקומות עבודה

היום זה לא משנה איזה תעודה יש לכם ואם למדתם את התחום הזה לבד או לא. מה שרוצים לבדוק זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה וזה אחריות של בית הספר להכין אתכם תיק עבודות שיפתח לכם דלתות וייתן לכם את כל הכלים להתברג במהירות בתעשייה הזאת. תיק עבודות צריך לכלול אינספור עבודות פרסום שעשיתם בתקופת הלימודים הכוללים ציור דיגיטלי, עיצוב לוגו, תדמית אישית לעסקים ועוד אינספור תחומים שבית הספר צריך להכין אתכם. ככל שתיק עבודות שלכם יהיה מקצועי תוכלו להתקבל במהירות לעבודה במקומות הייטק או לעבוד בתחום הזה מהבית.