מה זה תקשורת חזותית וכיצד זה קשור לעולם ההייטק

אם אתם רוצים לדעת מה זה תקשורת חזותית בעמוד זה תוכלו לקבל מידע רב על ידי שיעורי הסבר ביוטיוב שהכנו במיוחד בשבילכם על עולם העיצוב גרפי ותקשורת חזותית. תקשורת חזותית העולם הוא מאוד גדול והוא מדבר על איך שעסקים נראים במדיות השונות. החל מאיך נראה הלוגו של העסק ועד לאתר האינטרנט. בתקשורת חזותית מעצבים גרפיים ובוני האתרים אחראים על איך שנראה העסק בפני הלקוחות שלו בצורה הכי פשוטה בכל המדיות האפשרויות בתהליך השיווק וקידום מכירות החל מפייסבוק הגדולה ועד הנראות במנועי חיפוש כמו גוגל.

מה זה תקשורת חזותית ב2020

תקשורת חזותית מורכבת משני עולמות הראשון זה עיצוב גרפי והשני זה בניית אתרים ואפליקציות. המכלול של שני תחומים אלה יוצרים את כל המעטפת השיווקית שעסקים כיום צריכים. בהמשך תוכלו לראות בהרחבה את השכר בתחום וכיצד אפשר להשתלב בעולם זה כדי להרוויח כסף ופרנסה בשפע למי שאוהב את עולם האומנות דיגיטלית.

בתחום התקשורת החזותית אפשר ללמוד במכללות לעיצוב גרפי ובתי ספר לגרפיקה ממוחשבת וגם בשיטת לימודים אונליין. זה לא משנה איפה אתם גרים תוכלו ללמוד בהוראה פרטית ואישית דרך האינטרנט ללימודי תעודה ותיק עבודות היות וזה הדבר החשוב ביותר היום.

לימודים תקשורת חזותית אונליין

לימודי תקשורת חזותית מתאפשרים גם דרך לימודי אונליין שמאפשר לבית הספר לעבוד ישירות על המחשב של הסטודנט דרך שיתוף מסכים. הלימודים הם אחד על אחד והשיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות. לימודי תקשורת חזותית מתבצעים דרך מתכונת של שיעורים פרטיים פעם בשבוע והמורה מסביר בשיעור כיצד לעצב אתרי אינטרנט או עיצוב גרפי. במהלך השיעור הסטודנט מתרגל את החומר ובמידה ויש שאלות מסיימות המורה יושב איתו ומסביר לו הכל דרך האינטרנט אונליין. תוכלו לראות בקישור הבא מכללה מומלצת לתקשורת חזותית המאפשרת לאנשים ללמוד מהבית ללימודי תעודה ותיק עבודות אחת המכללות המבוקשות ביותר בישראל לשנת 2019.

עיצוב גרפי מה זה

במסלול לימודי עיצוב גרפי לומדים את כל השפה החזותית שמאפשרת למעצבים גרפים להציג את בעלי העסקים. תלמדו מהי קומפוזיציה וכיצד לעצב מודעה פרסומית תוך שמירה על כללים וחוקי העיצוב הגרפי תלמדו להעביר מסרים דרך פרסומות עם שימוש באלמנטים ויזואלים נכונים לקידום המכירות. תעבדו על פי תורת הצבעים שמסבירה איזה צבע להשתמש ולהתאים לקהל היעד שאליו אנחנו הולכים לעצב. המכלול של כל הנושאים האלה יעוצב בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת של חברת אדובי על כך נרחיב בהמשך

התוכנות בלימודי עיצוב גרפי

בלימודי עיצוב גרפי לומדים את התוכנות של חברת אדובי הכוללים את תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור,  תוכנת אינדיזיין. כל תוכנה מאפשרת למעצבים גרפים לבצע סגנון כזה או אחר בעולם העיצוב הגרפי. את תיק העבודות צריכים להכין בתוכנות גרפיות ולהראות כיצד משתמשים בחוק העיצוב הגרפי בבניית אלמנטים ויזואלים בתוכנות לעיצוב גרפי.

בניית אתרים ללמוד חווית משתמש UI/UX

בעולם בניית אתרים לומדים המעצבים בתחום זה רק לאחר שהם סיימו ללמוד את תחום העיצוב גרפי. בניית אתרים הוא המשך ישיר למסלול לימודי עיצוב גרפי והבוגרים לומדים מערכות לבניית אתרים והכנת אפליקציות. השימוש באלמנטים ויזואלים שיהיו באתר האינטרנט יהיו בשימוש התוכנות העיצוב שלמדו קודם. במסגרת הלימודים לומדים את כל תחום חוויית המשתמש כדי להציג את בעלי העסקים בצורה מקצועית ונכונה באתר האינטרנט.

מהו שכר בתחום התקשורת חזותית / הביקוש המסיבי בתחום לכוח אדם

שכר בתחום התקשורת החזותית הוא מאוד גבוה במשק הישראלי בגלל שיש ביקוש עצום למעצבים גרפים ובוני האתרים בחברות הייטק ומשרדי פרסום. עיקר השינויים העצומים שקרו בטכנולוגיה בעשור האחרון יצר למעצבים גרפים יותר אפשרויות עבודה לעומת העבר. אם בעבר היה אפשר לעבוד אך ורק בבתי דפוס / הוצאות לאור היום מעצבים גרפיים מוצאים את עצמם עובדים בחברות היי-טק ונותנים את השפה החזותית בשיתוף פעולה עם מתכנתים. שכר בתחום התקשורת החזותית מתחיל ב 17 אלף שח ללא ניסיון. בתחום הזה לתעודות אין חשיבות היות שמה שבודקים זה אך ורק תיק עבודות כיצד אתם מעבירים את הפרסומות באתרי האינטרנט שעוצבו על ידי המעצבים בצורה נכונה. זה לא משנה אם יש לך  ניסיון או לא מה שחשוב איך תיק העבודות שלכם יראה מקצועי וישדר אותנטיות תוך שמירה על טרנדים חדשים בשנת 2020.