לימודי תקשורת חזותית אונליין באינטרנט עם מורים פרטיים לעיצוב ללימודי תעודה – כמה מעצבים גרפיים בוגרי מסלול תקשורת חזותית מרוויחים?

רוצים לדעת איך לעבוד בעולם ההייטק? אין לכם זמן ללכת ללמוד במכללות עיצוב גרפי? גרים רחוק ליד גבולות ישראל? תוכלו ללמוד אונליין דרך האינטרנט את המקצוע הכי מבוקש כיום בתעשייה תקשורת חזותית אונליין. בכתבה נסביר לכם מה זה תקשורת חזותית וכיצד אפשר לעבוד בחברות היי-טק. השיעורים המוסברים פה נלקחו משיעורי גרפיקה ועיצוב המתרחשים בעולם ההייטק ויאפשרו לכם להציץ ולהבין מה עושים במקומות עבודה. השיעורים המוסברים בשפה העברית בהחלט יאפשרו לכם לקבל אינדיקציה מלאה על עולם הזה.

מה זה תקשורת חזותית

תקשורת חזותית זה כל מה שצריך עסק כדי שקהל היעד שלו יבין מה הוא מנסה למכור ולהעביר דרך המותג שמשווקים. החל מהכנת תדמית אישית עם לוגו או פרסומות שרצות ברשתות החברתיות ועד אתר אינטרנט המותאם לאפליקציות שרצות באינטרנט. תקשורת חזותית הוא תחום מאוד רחב  והוא מתפרס על מספר נושאים השונים הנלמדים בלימודי גרפיקה ועיצוב. במסגרת הלימודים תלמדו לא רק את התוכנות הגרפיות אלה איך לחשוב כמעצבים גרפים ובונה אתר האינטרנט. במסלול לימוד תקשורת חזותית תלמדו את השפה החזותית עם שימוש בתוכנות גרפיות + תלמדו איך לעצב ולפתח אתר האינטרנט בתוכנות המבוקשות ביותר בתעשייה כולל האפליקציות. בוגרי מסלול זה מבוקשים מאוד בתעשיית ההיי-טק על כך נרחיב בהמשך.

איך ללמוד אונליין עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

מסלול לימודי תקשורת חזותית אונליין דרך האינטרנט יכול להתקיים דרך תוכנת חיבור שמאפשרת למורה האישי שלכם לצפות במסך שלכם ישירות עם תוכנת חיבור המאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר זה ולשוחח אתכם דרך המחשב בדיוק כמו שכל תוכנות החיבור האחרות מאפשרות. במהלך השיעור המורה יסביר לכם מהלכים בעיצוב גרפי ובניית אתרים ולאחר מכן תצטרך לתרגל את החומר. אם יש נושא שהוא לא ברור במהלך השיעור המורה יחזור איתך  שוב על החומר כדי שתבין את כל הנושאים במלואם. לימודים אישיים אחד על אחד מאפשרים לכם לקבל את כל תשומת הלב בלימודי תוכנות כה גדולות ומעניינות  בתקשורת חזותית. תוכלו בקישור הבא לראות איך לומדים מהבית את התחום הזה ולראות טבלאות שכר על עולם התקשורת חזותית בענף ההייטק.

בלימודים אישיים בצורה פרטית ואישית יתאפשר לכם לבנות תיק עבודות מקצועי כי כל תשומת הלב מופנית אליכם בשיעור. אין לחץ כיתתי וחוסכים זמן ונסיעות בלימודים אונליין. אם העבודה דרך המחשב אז למה לא ללמוד גרפיקה דרך המחשב. נוכל לראות את כל השינויים המתרחשים כיום במדינת ישראל החל ממעבר של הבנקים אונליין ועוד תחומים נוספים. לימודים באינטרנט בהחלט יאפשר לכולם ללמוד את התחום הזה ולשמור על שגרת החיים. למידה אונליין תאפשר לכם להגיע למקומות מאוד גבוהים תוך שמירה על שגרת החיים של עבודה ובית.

תיק העבודות בלימודי תקשורת חזותית

במסגרת לימודי תקשורת חזותית תוכלו לבנות תיק עבודות שזה הדבר היחיד שיאפשר לכם להתקבל לחברות הייטק ומשרדי פרסום. מה שחשוב היום זה אך ורק איך אתם מעצבים וחושבים גרפיקה שיווקית. גרפיקה שיווקית עוזרת לכם ולבעלי העסק לקדם ולשווק את המכירות ברשתות החברתיות ובאינטרנט יחדיו. כל אתר אינטרנט כיום צריך להיות מותאם גם לאפליקציות ולהתאים בחוויית המשתמש לפי הטרנדים החדשים בשנת 2020.

העבודה לאחר לימודי מעצבים גרפיים ובניית אתרים

המחסור העצום בשנים האחרונות למעצבים גרפים מורגש מאוד בתעשייה. נוכל לראות שחברות הייטק – משרדי פרסום  במצב נואש  ומחפשות אינספור מעצבים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק. בפייסבוק יש אינספור קבוצות שמפרסמות מאות משרות מידי יום למעצבים גרפים וגרפיקאים הנותנים שירותי בניית אתרים ובנייה של תדמית עסקית. המחסור הוא בגלל שיש היום יותר אפשרויות למעצבים גרפיים ובוני האתרים לעבוד לעומת העבר. בוגרי הלימודים בעשור הקודם היו יכולים לעבוד אך ורק בבתי דפוס או משרדי פרסום כיום עם התפתחות הטכנולוגיה האדירה בשנים האחרונות מעצבים גרפיים מבוקשים בהייטק. השכר בתחום למעצבים מתחילים בהייטק הוא כ-12 אלף שח למי שסיים מסלול תקשורת חזותית ועיצוב גרפי יכול להגיע לשכר של 17000 שח התחלתי. מרבית הבוגרים בתחום זה עובדים כפרילנסרים עצמאיים ונותנים שירותי תקשורת חזותית לעסקים מהבית בתור סטודיו פרטי ועצמאי. בסופו של דבר כל אחד בוחר איך הוא רוצה לעבוד וכבר בתחילת הלימודים תרגישו מאוד מבוקשים בתעשייה.

עבודות מתוך דוגמה של מה הייטקיסטים בוגרי מסלולי לימודי תקשורת חזותית עושים במקומות עבודה.