לימודי עיצוב גרפי בראשון לציון – קורסים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת ראשון לציון

יצא לכם לאחרונה לשמוע את המושג הכנסה פסיבית? בטוח עשיתם שיטוט בגוגל ועלו לכם שיטות רבות ליצירת הכנסה פסיבית מהבית. אחת האפשרויות ביצירת הכנסה פסיבית מהבית הוא להיות מעצב גרפי. כאשר לומדים עיצוב גרפי בראשון לציון אונליין מהבית, הסטודנטים למעשה לומדים מקצוע שמאפשר להם להיות פרילנסרים.

כשאומרים הכנסה פסיבית לרוב מתכוונים להכנסה שבה אתם לא צריכים לעבוד הרבה בשביל להכניס שכר. גם בעיצוב גרפי זה אפשרי. מעצבים רבים מכינים מוצרים מוכנים ומוגמרים אשר לקוחות יכולים לקנות בחנות אינטרנטית אונליין. המעצב יכין מראש מספר פעמים גרפיקות שונות אשר ימכרו ויצרו עבורו הכנסה פסיבית.

אילו גרפיקות ניתן ליצור בהכנסה פסיבית?

המעצב הגרפי יכול בזמן יחסית קצר ליצור גרפיקות מוכנות מראש. למעשה הוא יכול ליצור לעצמו חנות אינטרנטית אשר דרכה יוכלו אנשים לקנות לוגואים מוכנים מראש והלקוח בוחר מתוך החנות את הלוגו שמתאים לו, ניתן ליצור יומנים מעוצבים מוכנים מראש, לוחות שנה, כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים ועוד. זו יכולה להיות הכנסה פסיבית נהדרת עם זמן הכנה יחסית קצר. המעצבים הגרפיים יכולים בעצם לשלב בין הכנסה זו לפרויקטים שיקבלו בתור עצמאיים וכך להגדיל את ההכנסה שלהם מבלי לעבוד קשה. כך הם מייעלים את הזמן ומרוויחים עוד הכנסה.

אם אני מעוניין להיות שכיר ולא עצמאי, מה אפשרויות הפרנסה שלי כמעצב גרפי?

אם להיות פרילאנסר זו לא הבחירה הטובה עבורכם ואתם מעוניינים להיות שכירים במקצוע, עומדות בפניכם אפשרויות רחבות מאוד. כבר עם סיום הלימודים תוכלו להתקבל למשרדי פרסום, הוצאה לאור או בתי דפוס. בהמשך תוכלו לעשות קורסי התמחות אשר יכשירו אתכם לעולם ההייטק. קורסים כמו בניית אתרים, בניית אפליקציות וחווית משתמש הפכו נפוצים מאוד בקרב מעצבים בענף ההייטק והשכר הוא בהתאם לשוק זה.

כמה מרוויחים מעצבים גרפיים כשכירים וכעצמאיים?

עיצוב גרפי הוא תחום עם שכר מאוד טוב גם כשכירים וגם כעצמאיים. לכל אפשרות כזו יש את היתרונות והחסרונות שלה, אך מבחינת שכר כמעצב בתחילת הדרך בשתי האפשרויות תוכלו להתחיל במשכורות של 10,000 ש”ח לחודש. אם שיכללתם את השכלתכם, תוכלו להתקבל למקצועות ההייטק ולהתחיל את משכורתכם מ-17,000 ש”ח. וזהו השכר רק בהתחלה, עם הזמן תהפכו למעצבים ותיקים ומנוסים, תצברו שם ותוכלו להרוויח סכומים גבוהים יותר. אם בחרתם באפשרות שלהיות עצמאיים, תוכלו להרוויח במשך הזמן הרבה יותר, תלוי בכמות הפרויקטים. אם תצברו שם טוב, תעבדו על השיווק של המותג ותינו שירות מהיר ולא פחות ממצוין, יותר ויותר עסקים ירצו לעבוד איתכם ותוכלו להגיע למשכורות גבוהות מאוד אפילו יותר משל השכירים בתחום. אך כמו שאמרנו, לכל אחד מתאימה אפשרות אחרת לתעסוקה. ואם אתם לא מעוניינים לבחור מתוך שתי האופציות, היופי במקצוע שתמיד ניתן לשלב בין שכיר לעצמאי. תוכלו ללמוד את תחום זה אונליין בהוראה פרטית עם מורה אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו להשאיר פרטים בטופס צור הקשר בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.